Pozície na stránke:

Kozmetika MadMazel

»

Kozmetika

Kozmetika

Kozmetika Bratislava

Naša pleť je obrazom nášho duševného a fyzického zdravia.  Krása nie je povrchná, prezrádza o nás všetko. Preto je dôležité sa o seba starať celkovo, aby naša pleť žiarila. Našou úlohou je Vašu pleť pestovať, zvýrazniť čo je krásne a potlačiť drobné neduhy.

Nová moderná  a účinná starostlivosť o pleť, zaťažovaná stresom,  rýchlym životným štýlom,  túžbou uchovať si mladistvý vzhľad čo najdlhšie a to prirodzenou cestou... maximálna spokojnosť a krásny zážitok s kozmetikou Natinuel.

 

 

Kozmetické ošetrenia

ošetrenie Hydra You

Ľahký hydratačný program bez sér vhodný pre účinný rádiolifting, v kombinácii s ultrazvukovou špachtlou a elektroporáciou. Má silný čistiaci a hydratačný efekt.

ošetrenie Skin Light

Hydratačný program rozjasňujúci a regulujúci precitlivosť pleti ku sklonom k začervenaniu. Prevencia a účinná terapia pleti so sklonmi ku kuperóze. Má ľahký omladzujúci účinok,  ktorý zosilníme sérami alebo prístrojovým anti-agingom.

ošetrenie  Anti  Rose

Omladzujúce ošetrenie pri prvých príznakoch chrono starnutia, vhodné pre pleť od 30 do 40 rokov. Omladzuje, vyživuje, regeneruje, zabraňuje rozvoju kuperózy.

ošetrenie  Lifting Strong

 

Silne liftingový program pre pleť ochabujúcu, pre zvláštny efekt omladenia, dodáva pleti výživu a komplex látok k ochrane proti ďalšiemu ochabovaniu, spomaľuje starnutie pleti, prevencia pre pleť so sklonom k ochabovaniu a tvorbe jemných vrások. Má silne vypínajúci účinok, vhodný program pre rádiolifting.

ošetrenie Mandobionico

Univerzálna kúra, vhodná pre všetky typy pleti, aj tie najcitlivejšie a ľahko reagujúce. Môže sa použiť bezprostredne pred alebo po opaľovaní. Pôsobí na regeneráciu narušenej pokožky,  zjednocuje tón pleti.

ošetrenie Peel  You – Peel 25 %

Vhodné pre  pleť s miernymi príznakmi času. Urýchľuje bunkovú výmenu. Vhodné pre     kožu s miernym epidermálnym zahustením. Toto ošetrenie je ideálne pre kožu, ktorú treba vyhladiť a okysličiť, pre žiariacu, hladkú a sviežu pleť.

ošetrenie Peel  You – Peel 35 %

Vhodné pre pleť, ktorá  vykazuje  známky starnutia v strednom  veku.  Zlepšuje bunkovú výmenu,  zvyšuje tvorbu nového tkaniva a neosyntézu látok, ktoré tvoria extracelulárny základ. Toto ošetrenie je ideálne pre zrelú pleť, foto starnutie, pre pokožku na ktorej je treba odľahčiť zrohovatelú vrstvu.

ošetrenie Peel You – Peel 50 % len Mikro zóny

Vhodné pre ťažko poškodené oblasti a fotoaging. Obnovuje sa  správna bunková výmena epidermy, ktorá je spojená so silnou dermálnou bio stimuláciou. Zlepšuje  sa produkcia  látok, ktorá tvorí extracelulárny základ a znížuje sa tvorba voľných radikálov.

intenzívne omladenie – Interaktívna kúra  Chrono You

Jednotlivé fázy tejto kúry boli študované pre intenzívnu obnovu všetkých konštrukčných prvkov extracelulárneho základu a premodelovania epidermi, veľmi skoro nastáva zlepšenie tónu, kompaktnosti a pružnosti pokožky.

intenzívna prestavba pokožky – kúra  Foto You

Diferencovaný a špecifický účinok pre rôzne časti tváre, krku a dekoltu. Jeho biofunkčná charakteristika vyhovuje potrebám rôznych oblastí pokožky. Povzbudzuje generatívne, ochranné a obnovujúce procesy.

špeciálne očné ošetrenie Botolift

(Botoxový efekt) nahrádza účinok injekcií prirodzenou cestou.

kúra Acne

Na akné, rozšírené póry a mastnú pleť. Reguluje hypersekréciu kožného mazu, eliminuje keratinické upchávanie, má antibakteriálne a keratolytické účinky.

kúra  Age Spot (hyperpigmentácia)

Vhodná na pigmentáciu a nerovnomerné sfarbenie pleti. Pôsobí súčasne ako na biochemický mechanizmus melanogézy a eliminuje hyperpigmentáciu buniek.